Самбірська

районна державна адміністрація

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» реорганізували кабінети реабілітації

Аби запобігти інвалідності, дитяча реабілітація має бути якісною. Завдяки опікунам та благодійникам в «ОХМАТДИТІ» вдалося відкрити оновлений кабінет реабілітації, що відповідає європейським стандартам. 

Серед закупленого обладнання вартістю 20 тисяч євро – вертикалізатори, реабілітаційний та масажний столи, столик мануальний для реабілітації з навантаженням, бруси з перешкодами, драбинка, масажні валики, мотомед, реабілітаційна дошка.

«Дитяча реабілітація сьогодні має бути в кожній клініці як стандарт. Без реабілітації більшість пацієнтів лікарні, на жаль, мають великий ризик інвалідизації. Особливо це стосується діток, які знаходяться на лікуванні після важких травм, кульових чи осколкових поранень, важких реконструктивних операцій, а також дітей, які мали проблеми під час народження, тощо. А взагалі, реабілітаційна кімната відкрита для усіх діток, які знаходяться у нас на лікуванні», - зазначив в.о. директора лікарні Дмитро Квіт. 

Оновлені кабінети реабілітації також дають можливість клініці розпочати  інтенсивнішу ранню реабілітацію захворювань у дітей, що, безумовно, дає кращі результати.

У реабілітаційних кабінетах працюватимуть спеціалісти: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, ерготерапевт, лікар-ортопед травматолог дитячий, лікар-педіатр, фізичний терапевт, психолог, медичні сестри з масажу, логопед.

Спонсори обладнання: німецькі благодійні фонди HOPE - we help children e.V. та Renate Merkle Stiftung. 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 809 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua