Самбірська

районна державна адміністрація

Патріотичні мандри Львівщиною: запрошуємо в музей Євгена Коновальця

Львівщина не лише багата на архітектурні чи природні локації – це земля, де народився ідеолог українського націоналізму Євген Коновалець.

Історико-меморіальний музей розташований у с. Зашків Львівської ОТГ, був відкритий у 1990 в садибі родини Коновальців, де народився і жив Євген Коновалець. Тут, в просторому домі, у чотирьох кімнатах зібрані пам’ятки та артефакти, пов’язані з постаттю найвідомішого Січового стрільця.

Перша зала розповідає про дитячі та юнацькі роки Євгена Коновальця. Відвідувачі можуть побачити запис в метричній книзі про народження Євгена, світлини родинної садиби Коновальців, документи місцевого осередку «Просвіти» та періоду навчання у Львівському університеті, видання з особистої бібліотеки майбутнього українського Провідника.

У другій зібрані експонати, що пов’язані з діяльністю Євгена Коновальця в лавах армії УНР, а третій зал присвячений створенню ОУН та підпільній діяльності Коновальця

Завершує експозицію документальна розповідь про трагічну загибель Коновальця 23 травня 1938 р. у Роттердамі і вшанування його як державного діяча.

В музеї також представлені документи й світлини, українські та зарубіжні видання, предмети побуту родини та живі свідки історії — три дуби, посаджені батьком діяча на честь своїх синів.

Тут має побувати кожен українець, дізнатись про нього, як про винахідливого військового діяча та історичного лідера Січових стрільців, який став справжнім символом української військової слави та незалежності.

Відвідати музей можна щодня, окрім середи з 10:00 до 17:00 год. Адреса: с. Зашків, 312. 

Вхідні квитки:

  • - для дорослих — 30 грн;
  • - для учнів, студентів та пенсіонерів — 10 грн;
  • - сімейний квиток — 110 грн (2 дорослих, 2 дітей)

Екскурсійне обслуговування — 100 грн (до 20 осіб).

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1118 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua