Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенніУ переддень Дня фермера голова Самбірської районної державної адміністрації Іван Іванович Ільчишин подякував головам фермерських господарств району за невтомну працю на хліборобській ниві. Сільськогосподарська праця завжди була визначальною складовою розвитку держави, а зараз, у час війни, саме Ви є запорукою добробуту українців та продовольчої безпеки держави. Попри труднощі, з якими ми усі зіткнулись цього року, ви сумлінно і самовіддано робить свою справу, вносячи свою лепту у перемогу України над окупантом. За це я вам щиро дякую!» - наголосив Іван Іванович.
Подяки від голови Самбірської районної державної адміністрації отримали Кільган Іван Степанович – голова ФГ «Кільгана І.С.»; Кужидло Володимир Михайлович – голова ФГ «Оазис «К»»; Куліковський Андрій Миронович – голова ФГ «Колос -"К"»; Кінаш Ігор Ярославович – директор ТОВ "АГРО-ОПТІМА"; Огар Ігор Михайлович – голова ФГ "БІЛИНА-АГРО"; Маркович Василь Ілліч – голова ФГ "МАРКОМ"; Загвойський Володимир Романович – голова ФГ "ЗАГВОЙСЬКИЙ В.Р" та Харо Роман Володимирович – голова ФГ "ЛУКИ".
Довідково: День фермера святкується в Україні щорічно 19 червня – у цей день Верховною Радою України в 2003 році був прийнятий Закон «Про фермерське господарство». День фермера установлений Президентом України Володимиром Зеленським засноване у 2020 році, ураховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України та вагомий їх внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави.
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини, люди сидять та люди стоятьНемає опису світлини.

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 823 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua