Самбірська

районна державна адміністрація

У службі зайнятості повідомили про наявні на Львівщині пропозиції працевлаштування  в галузі економіки

На початку червня цього року на Львівщині було 3, 5 тисячі вільних робочих місць. Про це повідомила Львівська обласна служба зайнятості. За галузями економіки третина пропозицій працевлаштування залишалася на підприємствах переробної промисловості.

Понад пів тисячі вакансій налічували в закладах гуртової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів. Майже триста вільних місць праці – у сфері транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, стільки ж – в установах державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування.

На п’ятій сходинці за кількістю вільних місць праці опинилися фірми, що займаються постачанням електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Їм бракувало 270 працівників. Понад 150 потенційних співробітників шукали установи охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.

Аналіз пропонованих працедавцями заробітних плат засвідчив, що у перші дні літа найвищу середню винагороду, а це 13 тисяч гривень, пропонували установи, що спеціалізуються на професійній, науковій та технічній діяльності.

Майже 13 тис. готові платити потенційним працівникам компанії, що займаються водопостачанням, каналізацією та поводженням з відходами. У галузі постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря середній розмір зарплати становив 12,4 тис. грн, дещо менший середній заробіток – понад 10,4 тис. грн – задекларований у сільському, лісовому та рибному господарствах.

Загалом станом на 1 червня середній розмір заробітної плати, зазначений працедавцями в актуальних вакансіях, становив 9,5 тис. грн, що на 1,3 тис. грн більше, аніж було станом на аналогічну дату торік.

За професіями найбільше на Львівщині бракує швачок, водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих товарів, поліцейських та операторів автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок.

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 382 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua