Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенніСьогодні у приміщенні Самбірської районної військової адміністрації відбулася робоча зустріч начальника РВА Івана Івановича Ільчишина з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування осіб з інвалідністю, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів ГУ Держпраці у Львівській області Мироном Олексійовичем Лизаном.
Під час зустрічі йшлося про особливості роботи в умовах війни, правила безпечного працевлаштування, розвиток малого та середнього підприємництва, а також про масштабну інформаційну кампанію «Україна працює».
Нагадаємо, Держпраці запустила масштабну інформкампанію за підтримки Проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» для розширення консультаційної підтримки роботодавців і працівників у період воєнних дій. Реалізація проекту здійснюється з метою підтримки бізнесу та попередження порушень прав працівників шляхом охоплення всіх категорій суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Самбірського району та мають потребу в отриманні відповідної консультативної допомоги.
Усю необхідну інформацію можна знайти на новому консультаційному сервісі Держпраці https://pratsia.in.ua/.
Долучайтесь до участі в інформаційній кампанії «Україна працює»!

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1010 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua