Самбірська

районна державна адміністрація

Три заклади медичної сфери Львівщини змінили форму господарювання - рішення ЛОР

Сьогодні, 14 червня, відбулася чергова сесія Львівської обласної ради на якій проголосували за перетворення трьох комунальних закладів обласної ради у комунальні некомерційні підприємства.

Мова йде про «Львівське обласне патологоанатомічне бюро», «Будинок дитини №1 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки» та «Будинок дитини №2 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки».

Відповідно до рішення депутатів ці комунальні заклади мають стати комунальними некомерційними підприємствами. Це дасть змогу їм укладати угоди на пакети послуг з Національною службою здоров'я України та отримувати фінансування за надані послуги. Зміна форми господарювання у подальшому повинна підвищити ефективність використання бюджетних коштів та покращити зарплату й умови праці для працівників підприємств.

«Перетворення трьох закладів у комунальні некомерційні підприємства дозволить їм контрактувати з Національною службою здоров'я України. Укладання контрактів з НСЗУ на надання послуг є необхідною умовою для покращення послуг закладів охорони здоров’я області», - сказав директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА Орест Чемерис.

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 397 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua