Самбірська

районна державна адміністрація

«Ми готові максимально допомагати Україні, адже Україна є членом Ради Європи», – голова Офісу Ради Європи в Україні під час зустрічі з начальником Львівсвької ОВА

Сьогодні, 14 червня, у Львівській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч начальника ОВА Максима Козицького з головою Офісу Ради Європи в Україні Стеном Ньорловим.

У межах зустрічі обговорили подальше нарощення співпраці та співробітництва в час війни. Однією з тем зустрічі став пошук шляхів подолання проблем переміщених осіб та забезпечення їх усім необхідним.

"Рада Європи стала першою та єдиною організацією, яка виключила росію зі свого складу через агресію проти України. Від початку повномасштабного вторгнення нам довелося закрити свій офіс в Україні, але зараз ми знову збираємо нашу команду, щоб продовжити роботу та присутність в країні. Ми готові максимально допомагати Україні, адже Україна є членом Ради Європи та дотримується конвенції про захист прав людини і усіма силами прямує до Європи", - розповів під час зустрічі Стен Ньорлов.

Максим Козицький розповів про кроки області в питаннях допомоги переміщеним українцям.

"Ми робимо усе, щоб Львівщина була безпечною з акцентом на молодь та розвитком сталого суспільства, але досягати цих цілей стало важче через тягар війни. Ми стикнулися з проблемами забезпечення внутрішньо переміщених осіб роботою, проживанням, ліками та доступом до освіти. Кожного літа ми організовували оздоровчий відпочинок у таборах для дітей, сім'ї яких не могли забезпечити їх цим самотужки. Через війну на Львівщині знайшли прихисток 75 тисяч дітей ВПО, що є значним навантаженням на обласний бюджет. Але ми ставимо собі за мету оздоровити усіх. Сподіваємося, що іноземні організації допоможуть нам у цьому, Рада Європи також", - зазначив очільник області.

Директор управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім'як нагадав, що до війни Рада Європи створювала на Львівщині багато проєктів з об'єднання молодіжного середовища, зокрема таких програм як "CivicLab" та "UChange" і запевнив, що Львівська область і надалі готова бути партнером усіх проєктів Ради Європи.

Наприкінці зустрічі директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк наголосив на важливості долучення міжнародних організацій до розслідування злочинів армії рф в Україні.

"Ми впевнені, що російсько-українська війна закінчиться нашою перемогою, але станом на зараз окупаційні війська вчиняють багато злочинів проти людяності на тих українських територіях, де тривають активні бойові дії, та на тимчасово окупованих територіях. Закликаємо Раду Європи також долучилася до документування усіх злочинів окупантів. Вкрай важливо надавати розголосу цим історіям, щоб надалі у міжнародних судах вони були доказами безчинств росіян", - наголосив Роман Шепеляк.

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 710 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua