Самбірська

районна державна адміністрація

Сон на вуликах: де на Львівщині пропонують давню SPA-процедуру для зміцнення організму

У теперішньому світі мало не щодня з’являються нові послуги для підтримки та омолодження людського тіла. Управління туризму та курортів пропонує звернути увагу на процедуру перевірену часом, яка чудово відновлює здоров’я та біополе людини.

Йдеться про апітерапію, простіше сон на вуликах. Місцин з вуликотерапією на Львівщині чимало.

«Перебування у невеличкому дерев’яному будиночку з бджолиним гулом – простий спосіб релаксації, що дозволить абстрагуватись від складних обставин, тривожних думок, забере втому, збагатить вас енергією, відновить працездатність та нервову систему», - зазначає керівниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.

Сон на бджолах суттєво підвищує імунітет, зміцнює серцево-судинну систему, нормалізує тиск та обмін речовин, очищує бронхи, гальмує процес старіння та покращує психічне здоров’я. Основна суть апітерапії в тому, що бджолосім’я виробляє потужне магнітне поле, яке здатне збалансувати енергетику людини. Цілющого ефекту додають духмяні запахи із вуликів. Для настання оздоровчого ефекту процедура має тривати не менше ніж годину. Бажано пройти курс, що передбачає 7-10 відвідувань. 

Андрій Лалак, власник пасіки «Медовий блюз», може довго розповідати про спосіб життя бджолиної сім’ї, яка йому часто нагадує багато процесів у суспільстві. Чоловік охоче запрошує відвідувачів на екскурсії пасікою, спробувати перший цьогорічний мед, поспати в апіхатках і не тільки.

«Площа нашого відпочинкового комплексу 4 гектари. Окрім бджолиних атракцій, можна взяти участь у гончарному майстер-класі, проїхатись на тракторі, організувати пікнік. Є можливість навіть заночувати, для цього вам послужить хостел та наші екологічні літні будиночки. А для мандрівників «своїм ходом» ми можемо запропонувати стоянку для кемперів, та місце для намету», - ділиться пан Андрій.

Більше інформації на сайті: https://medbluz.com.ua/uk/kemping/

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 573 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua