Самбірська

районна державна адміністрація

Львівський бренд туристичного одягу представили на міжнародній виставці у Німеччині

Львівський бренд туристичного спорядження та одягу Turbat представили свою продукцію на українському стенді в межах міжнародної виставки OutDoor by ISPO у німецькому Мюнхені.

Цьогорічний стенд складався з двох частин, щоб ще раз наголосити та привернути увагу міжнародної спільноти до повномасштабної війни в Україні.

У темній частині стенда показана сучасна реальність, як ціла Україна живе та працює в укриттях. Спальники, килимки і намети були створені брендом, щоб відчувати свободу. Зараз вони служать, щоб захистити свободу жити і подорожувати. Світла частина стенда про майбутнє, за яке ми боремось: за свободу створювати та бути успішними. В цій частині представлено українські бренди туристичного спорядження та їхні флагманські продукти.

«Ми бачимо, як поступово світ починає втомлюватися від російсько-української війни, однак участь у такого роду заходах показує усій міжнародній спільноті, що ми не здаємося на жодному з фронтів, ми боремося та віримо у мирне українське майбутнє», – прокоментував керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Учасники отримали можливість безкоштовно взяти участь у виставці, їм надали виставкову площу. Підтримав наш бізнес своїм візитом консул України в Мюнхені - Дмитро Шевченко.

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 740 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua