Самбірська

районна державна адміністрація

На Львівщині стартував унікальний спортивний проєкт «Гандбол у кожну школу»

Львівська обласна федерація гандболу ініціювала проєкт з популяризації гри у гандбол. Наразі правилам та тонкощам цього виду спорту навчають вчителів фізичної культури, відтак передаватимуть знання й школярам.

Проєкт передбачає кілька етапів, у тому числі й майстер-класи від гравчинь львівської «Галичанки» – найтитулованішої команди українського гандболу.

Перший етап вже завершено. У його межах ексгравці львівської команди з гандболу СКА Віктор Батяла та Андрій Хім’як передавали ази гандболу вчителям фізичної культури. Тренери побували у школах всіх районів Львова.

«Провели шість навчань – для кожного району окремо, – розповідає Віктор Батяла, який також є консультантом з фізичної культури Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Львова, – Львів славиться своїми дорослими гандбольними клубами – жіночим - «Галичанка» і чоловічим СКА Львів, які виступають у чемпіонаті України найвищого рівня – у  Суперлізі.  Хороший розвиток й підліткового гандболу – у Львівському фаховому коледжі спорту, але там навчаються лише дівчатка-гандболістки – і більшість з них - з Львівської області, інших областей чи міст. А хочеться, щоб у Львові було якомога більше своїх вихованців та дитячих секцій. І якраз вчителі з фізкультури – потенційні тренери з цього чудового виду спорту».

За підтримки президента федерації Романа Федишина для проєкту закупили необхідний інвентар, зокрема м’ячі, які подарують найактивнішим вчителям, які захочуть впроваджувати гандбол як варіативний модуль або ж відкрити секцію.

«У школах є такий варіативний модуль як гандбол, - продовжує Андрій Хім’як, – І через спрощені правила, а саме навчаючи грі у вуличний гандбол, ми показали вчителям фізичної культури, як можна дітям під час уроків в школі викладати гандбол. Також, якщо вчителі, крім викладання гандболу на уроках, захочуть з нового навчального року створити ще й секції з гандболу, ми всіляко допоможемо. Будемо спілкуватися з нашими знаними львівськими тренерами – Віталієм Надичем, Василем Козаром, Віталієм Андроновим, Тетяною Штефан та іншими щодо передачі досвіду початківцям-тренерам. Спеціалісти є, підтримка від обласної федерації є, бажання є – сподіваємось, все складеться якнайкраще». 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 470 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua