Самбірська

районна державна адміністрація

На перших в Україні «Іграх волонтерів» позмагались майже 100 учасників (Відео)

У суботу, 11 червня, на стадіоні «Динамо» у Львові вперше в Україні провели спортивні змагання серед об’єднань волонтерів. Проєкт «Ігри волонтерів» започаткувало Управління молоді та спорту Львівської ОВА та Львівській обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

У пілотному заході проєкту взяли участь п’ять команд: волонтери Гірської оперативно-рятувальної служби, яка допомагає переміщеним особам на Залізничному вокзалі, волонтери, які на цій же локації надають медико-психологічну допомогу,  команда, що працює з переселенцями на «Арені Львів»,  команди волонтерів Львівського обласного молодіжного центру та Львівського обласного пластового центру. 

«Це проєкт не про спортивний результат, не про більшу кількість забитих голів, а про спілкування, обмін думками тощо. У цих людей різні ролі в мирному житті і різні завдання на волонтерському фронті. Але одна на всіх віра і готовність працювати до переможного дня. Цей суботній ранок був для них можливістю ще більше укріпити командний дух, аби продовжувати боротьбу з новими силами», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.      

Учасники позмагались у мініфутболі, волейболі, стрільбі з пневматичної зброї та корнхолі – оригінальній американській грі на точність та концентрацію уваги. 

Нагородами відзначили переможців у кожному з видів спорту та за загальною сумою балів. Тому без медалей не залишилась жодна з команд. А переможцям, команді волонтерів Гірської оперативно-рятувальної служби, вручили одразу два кубки – один з них буде перехідним, на наступних змаганнях його передадуть новим переможцям. 

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 543 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua