Самбірська

районна державна адміністрація

Купальний сезон на Львівщині ще не розпочався: триває перевірка водних об’єктів області

Напередодні в одному із сіл Львівської області трапився нещасний випадок на воді, який забрав життя 18-річного хлопця. Попри чисельні застереження та роз’яснювальну роботу рятувальників, більшість громадян просто не усвідомлюють, яку небезпеку несе вода для тих людей, хто поводить себе необачно, наражаючи своє життя, а також життя інших на небезпеку.

Наголошуємо, що купальний сезон офіційно розпочнеться лише після перевірки місць масового відпочинку людей, пляжів. Відповідно до розпорядження голови Львівської ОВА затверджено перелік місць масового відпочинку населення на водних об’єктах області. Всього визначено 23 пляжі на 17 водних об’єктів. З переліком можна ознайомитись тут.

До 15 червня органи місцевої влади та місцевого самоврядування у Львівській області із залученням представників ГУ ДСНС України у Львівській області мають обстежити водні об’єкти щодо їхньої безпеки та подати акти до Львівської ОВА. Лише після закінчення перевірок можна буде говорити, яка кількість з визначеного переліком пляжів готова до безпечного проведення літнього сезону відпочинку на водних об’єктах.

Шановні громадяни! Дбайте про свою безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 207 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua