Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 11 людей, люди сидять та у приміщенніСьогодні начальник Самбірської районної військової адміністрації Іван Іванович Ільчишин провів чергову апаратну нараду з керівниками за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.
Традиційно, про стан посівної кампанії в районі доповіла заступник начальника управління, начальник відділу економіки, агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та екології управління соціально-економічного розвитку Надія Пупа. Станом на сьогодні на Самбірщині посіяно ярих культур на площі понад 24 тис га. Завершено посів кукурудзи, проте ще триває посівна гречки і сої.
Підрозділами Служби автомобільних доріг України розпочато ямковий ремонт на території району.
Окрім того, у ході наради обговорено організаційні питання з нагоди відзначення Дня медичного працівника та Дня фермера, стан освоєння коштів державного та обласного бюджету ТГ району, стан проведення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та їх забезпечення гуманітарною допомогою, стан переселення ВПО з навчальних закладів в інші установи задля забезпечення навчального процесу в районі.
Без уваги не залишилось й питання функціонування добровольчих формувань.
Павло Грабський
Оксана Галюлько

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 965 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua