Самбірська

районна державна адміністрація

    Львівській філармонії на благодійному ярмарку вдалось зібрати майже 150 тис. грн для захисників

У Львові відбувся благодійний ярмарок, який організував колектив Львівської філармонії та філармонійного оркестру INSO-Lviv.

До музикантів доєднались львівські ресторації, кав'ярні, кондитерські, митці та крафтові майстерні.

«Ми не очікували такої кількості і активності серед відвідувачів. Ярмарок відвідали люди з усієї України. Діти несли заощадження, аби пожертвувати їх нашим захисникам. І дорослі, і малеча з радістю слухали музику, писали листи захисникам, завдяки яким ми маємо можливість зустрічатись. Ми вдячні кожному, хто долучився до ярмарку солодощами, випічкою, сувенірами і майстер-класами. Кожному, хто з нашої імпровізованої сцени творив музику, зокрема Львівській національній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик», Духовій капелі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, піаністам Оксані Рапіті та Мирославу Драгану та Джаз-бенду «Авангард», адже завдяки цій синергії добра нам вдалось зібрати 143 716 гривень. Усі кошти передамо воїнам, які боронять нашу з вами незалежність», - кажуть у філармонії.

На заході також мала виступити Ніно Катамадзе, однак потяг Ніно через тривоги спізнився, тож артистка не встигла на ярмарок. Але її концерт відбудеться 17 червня у філармонії разом з INSO-Lviv та Ніколозом Рачвелі.

Детальніша інформація про подію та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/nino-katamadze/
Всі кошти з продажу квитків будуть скеровані на допомогу ЗСУ.

До слова, ярмарок лиш частина благодійного збору. Весь цей тиждень на сторінці оркестру INSO-Lviv триватиме онлайн аукціон з найрізноманітнішими лотами: від зіркових зустрічей до автентичних вишиванок і ексклюзивних картин.
Дізнатись більше про лоти та зробити власну ставку можна за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=455426359917570&id=100063506296349

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 952 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua