Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
Сьогодні, 23 травня, на місцевому кладовищі біля МЕМОРІАЛУ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ відбувся захід, приурочений у День Героїв України. Спільною молитвою та поминальними словами присутні віддали шану загиблим воїнам – Захисникам України.
У заході взяли начальник Самбірської районної військової адміністрації Іван Іванович Ільчишин та його заступник Павло Грабський, родини учасників російсько-української війни, родини Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, військовослужбовці району, представники духовенства, громадськості та місцевої влади.
Нагадаємо, День Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН, УПА, а також героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни.
Кожне покоління має своїх Героїв, наш обов’язок – пам’ятати про кожного з них!
На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, пам’ятник та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 8 людей, люди стоять, квітка та на відкритому повітрі

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 189 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua