Самбірська

районна державна адміністрація

23 травня 2022 року під керівництвом голови Самбірської районної державної адміністрації Іван Іванович Ільчишин відбулася щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.
Про стан забезпечення освітнього процесу в навчальних закладах району в умовах воєнного стану проінформувала присутніх начальник відділу гуманітарної політики Ганна Квашеняк. Відтак, з її слів, 48 шкіл Самбірщини працюють в звичному режимі.
Щодо проведення посівної кампанії, підняття тарифів на пасажирські перевезення та стану дорожньої інфраструктури Самбірського району доповіла заступник начальника управління, начальник відділу економіки, агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та екології управління соціально-економічного розвитку Надія Пупа.
У ході наради обговорено стан освоєння коштів державного та обласного бюджету ТГ району. Підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. Особливу увагу було приділено відзначенню Дня Героїв на Самбірщині.
Павло Грабський
Оксана Галюлько

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 228 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua