Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, небо та гора
Такий крок важливий для того, аби полегшити та пришвидшити фінансування проєкту з будівництва нового транспортного кільця, котре має об’єднати ключові гірські курорти трьох областей - Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської.
☑️Сьогодні ми отримали офіційну письмову згоду Укравтодору на нашу пропозицію про передачу деяких автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які перебувають у сфері управління Львівської обласної державної адміністрації та входять до інвестиційного проєкту «Мале Карпатське коло» у Львівській області.
Відтак на баланс Служба автомобільних доріг у Львівській області мають перейти такі дороги:
📌Славське – Хащованя (14,4 км),
📌Славське – Вигода (22,3 км),
📌Хітар – Тухля (11,95 км),
📌(Київ – Чоп) – Плавʼя (4,1 км),
📌Східниця – Верхнє Синьовидне (20,7 км),
📌Корчин – Дубина (4,3 км),
📌Турка – Східниця (38,9 км),
📌Верхнє Синьовидне - Дубина – Кам’янка (15,4 км),
📌Бориня – Мохнате (30,3 км),
📌Боберка – Бориня (26,8 км),
📌(Київ – Чоп) – Сколе (3,5 км)
Загалом, Службі автодоріг плануємо передати на баланс майже 200 км доріг.
👉Наразі готуємо відповідний пакет документів, який Укравтодор офіційно обіцяє розглянути у найкоротший термін. Після цього така передача має бути затверджена на засіданні Уряду.
👆Нагадаю, наступного року Львівщині для реалізації проєкту «Мале карпатське коло» необхідно 4,2 мільярда гривень. Ми з громадами вже виготовили 80% проєктно-кошторисних документацій для реалізації об’єктів проєкту.
🛣Державний інвестиційний проєкт «Мале карпатське коло» стартував 2019 року. У його межах заплановано будівництво трьох нових перевалів, які дадуть змогу повноцінно використати рекреаційний потенціал Славська і Боржави, з’єднають скелі Довбуша з Тустанню і курортами Трускавця та Східниці, та створять умови для комфортних і безпечних подорожей Українськими Карпатами.
🚧Капітальний ремонт має відбутися і на всіх мостових переходах. Загалом І черга передбачає ремонт і реконструкцію понад 150 км доріг державного та місцевого значення. Ще понад 143 км доріг відремонтують у другій черзі.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua