Самбірська

районна державна адміністрація

 У 2022 році виробники плодоовочевої продукції Львівщини зможуть отримати відшкодування витрат на мікробіологічні засоби захисту та живлення рослин. Відповідний напрям підтримки передбачено в межах оновленої версії Комплексної програма підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 роки.

Зазначена програма підтримки передбачає фінансову допомогу лише для мікро- та малих суб'єктів господарювання, повідомили в департаменті агропромислового розвитку ЛОДА.

«Клімат Львівщини дозволяє успішно вирощувати практично весь перелік популярних серед українського споживача овочів, ягід, фруктів. Але поряд зі зростанням споживання цих продуктів зростає і вимога до їх  безпечності. Мікробіологічні ЗЗР не просто ефективно дозволяють  боротись зі  шкідниками та хворобами, ці препарати також дозволяють зберегти якість ґрунтів і безпечність готового продукту»,- зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

У 2022 році фінансова підтримка виробникам надаватиметься у вигляді часткового відшкодування витрат, пов’язаних з використанням мікробіологічних засобів захисту та живлення плодових, ягідних та овочевих культур у розмірі 50 %  їх вартості, але не більше 50,0 тис. грн одному суб’єкту господарювання на рік.                            

Рік тому відшкодовувати такі витрати могли лише регіональні виробники ягідної продукції. Цією можливістю скористались 6 сільгоспвиробників, які використали біопрепаратів на площі 214,7 га та отримали відшкодування в сумі 180,7 тис. грн.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua