Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 7 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
Сьогодні, 12 січня 2022 року, під керівництвом заступника голови Самбірської райдержадміністрації Павло Грабський міжвідомча робоча група, яка створена при райдержадміністрації, провела своє перше засідання, у ході якого присутнім наголошено на роз’яснювальній роботі щодо дотримання мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту.
Відтак, за результатами засідання членам робочої групи доручено провести інспектування суб’єктів господарювання району. У закладах освіти і культури Самбірщини повинно бути забезпечено наявність інформаційних кутків з відповідною інформацією.
Суб’єктам господарювання буде роздано листівки «На Львівщині встановлено мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту» та наліпки «Територія вільна від російськомовного культурного продукту» .
Основна ціль рейдів – застерегти власників закладів, де бувають мешканці та гості міста, від використання російськомовної культурної продукції, зокрема музики.
Нагадаємо, що Рішення N°745 Львівської обласної ради про введення Мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту затвердили у вересні 2018 року.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua