Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 4 людини
Під керівництвом голови Самбірської районної державної адміністрації Іван Іванович Ільчишин 29 листопада 2021 року відбулася щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
Про стан проведення вакцинальної кампанії на Самбірщині доповів заступник голови Самбірської райдержадміністрації Павло Грабський. “За минулий тиждень проведено рекордну кількість щеплень проти Covid-19 - 8519 осіб", - зазначив Павло Павлович і додав, що станом на сьогодні з усіх 204-х закладів освіти району 203 мають штат працівників імунізованих на 80% і більше. У загальному відсотковому значенні це 99,5%.
Щодо стану дорожньої інфраструктури Самбірського району доповіла заступник начальника управління, начальник відділу економіки, агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та екології управління соціально-економічного розвитку Надія Пупа. Відтак, з її слів, тривають ремонтні роботи на автошляхах у межах сіл Новосілки Гостинні та Велика Білина, ремонтується комунальна дорога на вул. Шевченка у м. Рудки біля лікарні. На території Самбірського району закінчується збір сільськогосподарських культур, зокрема кукурудзи.
На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
Про результати оцінювання службової діяльності державних службовців райдержадміністрації розповіла керівник апарату Самбірської РДА Оксана Галюлько. Така оцінка проводиться щорічно для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання посадовців.
Окрім того, у ході наради обговорено стан реалізації інфраструктурних проектів за бюджетні кошти, стан забезпечення освітнього процесу в навчальних закладах району та стан укладання договорів на постачання природного газу на опалювальний сезон 2021/22 року.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua