Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 3 людини та на відкритому повітрі
КНП «Рудківська лікарня» - медичний заклад першої хвилі по наданню допомоги ковідним хворим. Одним із болючіших питань у Рудках була дорога, яка веде до лікарні. Відтак, при виклику швидкої чи транспортуванні пацієнтів і медики, і громадяни мали значні труднощі у безпечному та швидкому пересуванні.
У зв’язку із цим, на вищезгаданій ділянці розпочато ремонтні роботи. Сьогодні тут побували заступник голови ЛОДА Юрій Бучко та голова Самбірської райдержадміністрації Іван Іванович Ільчишин.
Відремонтувати автомобільну дорогу заплановано до кінця року. На ремонт скерували 2, 4 млн гривень з Державного дорожнього фонду. Станом на сьогодні розпушено старе покриття, замінено водогін. Автошлях до лікарні буде із бруківки, облаштують тротуари.
ДОВІДКОВО
В Рудківській лікарні розгорнуто 85 ліжок, у тому числі 25 – терапевтичних, 15 – неврологічних, 15 – хірургічних, 10 – гінекологічних, 10 – дитячих і 10 пологових ліжок. Наявне консультативно-діагностичне відділення на 250 відвідувань/день.
У 2020 році здійснено 123 оперативних втручань в стаціонарних умовах, в амбулаторних умовах – 126. У поточному році в стаціонарних умовах – 3, в амбулаторних умовах – 82 оперативні втручання.
У зв’язку з тим, що лікарня працює як опорна ковідна лікарня, пологове відділення тимчасово не функціонує. Проте, протягом короткого часу за відсутності ковідних хворих в кінці ІІІ-го кварталу було прийнято 10 пологів.
Окрім того, у медичному закладі мешканці можуть скористатися додатковими методами обстеження, а саме: УЗД (ультразвукова діагностика), рентгенологічне дослідження, фізіотерапевтичні процедури, функціональна діагностика та інше.
На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітріНа зображенні може бути: дорога, трава та дерево

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua