Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять
24 листопада на території музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня» відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства.
З цієї нагоди керівництво Львівської обласної державної адміністрації у лиці заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного привітали найкращих фахівців галузі, подякувавши за щоденну працю та вагомий внесок у розвиток галузі сільського господарства.
Самбірський район на святкування представили заступник голови районної державної адміністрації Василь Вісьтак (Vistak Vasyl), заступник начальника управління соціально-економічного розвитку Надія Пупа (Nadia Pupa), керівник ФГ «Кільган І.С.» Іван Кільган, керівник ФГ «Долина» Ярослав Стеник, керівник ФГ «Швець Ю.В.» Юрій Швець, керівник ФГ «Луки» Роман Харо та представник Добромильської міської ради Ігор Шидловський.
У межах заходу усіх учасників привітала також директорка департаменту АПК Тетяна Гетьман та розповіла про основні досягнення агропромислового комплексу Львівської області, а заразом і про пріоритетні напрямки його розвитку на 2022 рік.
На зображенні може бути: 17 людей та люди стоять
На зображенні може бути: 5 людей та люди сидять
На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні
 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1060 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua