Самбірська

районна державна адміністрація

В області триває реалізація проєктів, які фінансують в межах програми Президента України «Велике будівництво». Зокрема, в межах робочої поїздки, з ходом будівництва 7 об’єктів, ознайомився перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

- Школа в Братковичах

Будівництво школи у селі Братковичі розпочали ще у 2016 році. Проте, у зв’язку з недостатнім фінансуванням, об’єкт набув статус довгобуду.

Цьогоріч школу внесли до програми Президента України «Велике будівництво». На його реалізацію Львівська облдержадміністрація залучила рекордну суму коштів – 49,8 млн грн, з яких 39 млн грн – кошти державного фонду регіонального розвитку, 10,8 млн грн – місцевий бюджет.

Новозбудована школа розрахована на 180 учнівських місць. 

Наразі тривають внутрішні оздоблювальні роботи, благоустрій території, улаштування вентиляційної системи та зовнішніх інженерних мереж. Будівельна готовність об’єкта 90 %.

- Школа в Прилбичах

Сьогодні на об’єкті проводять улаштування пожежної сигналізації, системи опалення та підготовка до утеплення та оздоблення фасаду.

Будівельна готовність 83 %.

- Школа в смт Гірник

Роботи по об’єкту розпочали цьогоріч, на що загалом скерували 18,5 млн грн. Це кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та обласного бюджету.

Наразі на об’єкті тривають внутрішні оздоблювальні роботи. Будівельна готовність 35 %.

Реалізація проекту дасть можливість покращити умови навчання для 300 учнів школи, створити низку робочих місць, провести заходи із термомодернізації будівлі тощо.

- Дитячий садок у Волі-Висоцькій

Сьогодні на обєкті проводять внутрішні оздоблювальні роботи, улаштування інженерних мереж та підготовку до робіт з благоустрою.

Загальна кошторисна вартість робіт - близько 16,4 мільйона гривень. Реконструкцію розпочали у 2019 році коштами місцевого бюджету. За два минулі роки на об’єкт спрямували 7,9 млн грн. Цьогоріч для завершення робіт на об’єкті мають спрямувати 9,5 млн гривень шляхом акумулювання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  – 5,8 млн грн, обласного бюджету – 1,7 млн грн та бюджету Жовківської територіальної громади – 2 млн гривень.

Введення об’єкту в експлуатацію забезпечить створення 40 нових місць для дошкільнят та 15 нових робочих місць для мешканців громади.

Будівельна готовність 90 %.

- Дитячий садок у В’язовій

Будівництво об’єкта розпочали цьогоріч, на що загалом передбачили 20 млн 753 тис грн. Фінансується реконструкція за кошти ДФРР, місцевого бюджету та субвенції з державного бюджету.

Підрядна організація розпочала внутрішні оздоблювальні роботи та роботи з благоустрою.

Будівельна готовність 34 %.

- Стадіон ім. Є. Смука в Яворові

Стадіон споруджений понад 60 років тому. Поруч є сучасний волейбольно-баскетбольний майданчик та майданчик з наливним покриттям.

Наразі тривають роботи з облаштування бігової доріжки та підготовка до встановлення крісел для глядацьких трибун.

Будівельна готовність обєкту 36 %.

- Облаштування ФСК «Сокіл» в Сокалі

Тут триває улаштування бігової доріжки, спортивних майданчиків, утеплення та зовнішнє оздоблення адміністративного корпусу. Будівельна готовність 31 %.

Після реконструкції стадіону «Сокіл» у Сокалі з’явиться один з найсучасніших мультиспортивних комплексів в області. 

В межах робочої поїздки Андрій Годик наголосив, що всі об’єкти соціальної інфраструктури мають бути завершені своєчасно та якісно.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua