Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні на Львівщині активно триває процес вакцинації проти коронавірусу. Зокрема, за минулу добу в області провакцинувались від ковіду понад 20 тисяч мешканців.

Про це розповіли сьогодні під час брифінгу у Львівській ОДА.

Загалом на Львівщині зробили вже більш ніж мільйон 400 тисяч щеплень (з них 571 261 - другою дозою): вакциною  «Covieshield»   – 38 403, «AstraZeneca» - 165 209, «Coronavac» - 382 941, «Pfizer» - 662 151, «Moderna» - 152 591.

«Зокрема, збільшується кількість людей в яких зростає довіра до вакцинації загалом як до процесу, і зокрема до вакцин проти коронавірусу, які використовуються»,-  зазначила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко.

 Як розповіла медик надалі актуальним є питання ведення третьої бустерної дози вакцини.

«На сьогодні остаточного рішення Міністерства охорони здоров’я коли розпочнеться введення третьої бустерної дози поки що немає»,-  зазначила Наталія Іванченко.

Нагадаємо, що Для отримання щеплення у центрі вакцинації при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. Також вакцинуватися можна у пунктах щеплень, попередньо звернувшись до сімейного лікаря. Графік роботи центрів вакцинації в області цього  тижня – за посиланням. 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua