Самбірська

районна державна адміністрація

Немає опису світлини.

 
Якщо коротко – ні, але взаємодіяти з тендерним комітетом може і навіть повинен.
👉Так, участь уповноваженого у засіданнях тендерного комітету є дієвим антикорупційним інструментом для ідентифікації корупційних ризиків у діяльності організації та чіткого розуміння як відбуваються процеси закупівлі в організації.
‼️Водночас слід розмежовувати участь уповноваженого у засіданнях тендерного комітету як завдання з організації та контролю за проведенням заходів щодо запобігання корупції, та включення його безпосередньо до складу тендерного комітету.
Остання форма залучення передбачає участь уповноваженого у прийнятті управлінських рішень, створенні та організації заходів та процесів, що забезпечують операційну діяльність організації в частині проведення закупівель.
Відтак уповноважений, який має відігравати роль другої лінії захисту від ризиків🦸, перетворюється на одного із власників ризиків (тобто поєднує діяльність, яка викликає ризики, і функцію контролю).
📌Разом з тим, керівник та інші посадові особи організації мають сприяти у реалізації уповноваженим права на аналіз потенційних контрагентів🕵️, зокрема, у процедурах закупівель, через забезпечення доступу уповноваженого до процесу організації та здійснення закупівель, засідань тендерного комітету, надання необхідної інформації, документів та матеріалів.
 
Форум антикорупційних уповноважених

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1614 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua