Самбірська

районна державна адміністрація

Немає опису світлини.

 
Якщо коротко – ні, але взаємодіяти з тендерним комітетом може і навіть повинен.
👉Так, участь уповноваженого у засіданнях тендерного комітету є дієвим антикорупційним інструментом для ідентифікації корупційних ризиків у діяльності організації та чіткого розуміння як відбуваються процеси закупівлі в організації.
‼️Водночас слід розмежовувати участь уповноваженого у засіданнях тендерного комітету як завдання з організації та контролю за проведенням заходів щодо запобігання корупції, та включення його безпосередньо до складу тендерного комітету.
Остання форма залучення передбачає участь уповноваженого у прийнятті управлінських рішень, створенні та організації заходів та процесів, що забезпечують операційну діяльність організації в частині проведення закупівель.
Відтак уповноважений, який має відігравати роль другої лінії захисту від ризиків🦸, перетворюється на одного із власників ризиків (тобто поєднує діяльність, яка викликає ризики, і функцію контролю).
📌Разом з тим, керівник та інші посадові особи організації мають сприяти у реалізації уповноваженим права на аналіз потенційних контрагентів🕵️, зокрема, у процедурах закупівель, через забезпечення доступу уповноваженого до процесу організації та здійснення закупівель, засідань тендерного комітету, надання необхідної інформації, документів та матеріалів.
 
Форум антикорупційних уповноважених

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua