Самбірська

районна державна адміністрація

Під керівництвом голови Самбірської районної державної адміністрації Івана  Ільчишина, 20 вересня 2021 року, відбулася щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади. 

Традиційно підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. У ході наради розглянуто низку важливих питань, зокрема стан реалізації інфраструктурних проектів на території Самбірського району та питання виконання ремонтних робіт на автошляхах району.

Відтак, перший заступник голови Самбірської райдержадміністрації Віктор Турик проінформував присутніх про стан проведення вакцинальної кампанії  в Самбірському районі.  Станом на 25 вересня вакциновано  33683 особи – зазначив Віктор Ананійович і вкотре наголосив на важливості проведення щеплень.

Щодо стану вакцинації освітян в  Самбірському районі доповів заступник голови Самбірської райдержадміністрації  Павло Грабський. «Станом на 25 вересня 2021 року в 45 закладах освіти  провакциновано більше 80% працівників»  - зазначив Павло Павлович  і наголосив на необхідності пришвидшення темпів вакцинальної кампанії в районі, оскільки це єдиний спосіб захистити себе та оточуючих від коранавірусної інфекції.

Про забезпечення фінансових показників району доповіла  Наталія  Гошман,  яка наголосила, що  у звітному періоді не забезпечено виконання  з мобілізації податків і неподаткових платежів до загального фонду. Зокрема  при затвердженому плані на 9 місяців в сумі 467, 0 тис грн, фактичні надходження склали 355,8 тис грн.  Відтак, виконання дохідної  частини  районного бюджету,  станом на 24 вересня 2021 року, становить 76,2 %  до плану на 9 місяців.  В абсолютних показниках  недовиконання складає  111,2 тис грн.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua