Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
Сьогодні на Арені-Львів стартував ювілейний XX Міжнародний економічний форум. Цьогоріч він об’єднав понад 1500 учасників з більше, ніж двадцяти країн світу. Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький урочисто відкрив захід.
XX Міжнародний Економічний форум - це практичний майданчик для пошуку нових бізнес-контактів, нових партнерів, інвесторів. Це один з найбільших нетворкінг-платформ України для середнього та великого бізнесу, топменеджерів держави, управлінців, інвесторів.
У межах найбільшої економічної події Західної України заплановані панельні дискусії, серед яких:
1. «Постпандемічний світ: від нових викликів до стійкого економічного розвитку»;
2. «Львівщина: капіталізація через додану вартість»;
3. «Інвестиції в цінності».
Головною особливістю цьогорічного Форуму стануть зустрічі у форматі «В2В». Вони мають на меті налагодити діалог між українським та іноземним бізнесом. Окрім цього, під час Форуму відбудеться виставка, на якій кожен охочий зможе представити товари та послуги свого підприємства.
Також учасникам представлять виставку понад 70 українських стартапів "Startup Expo", у межах якої найкращий стартап отримає фінансову підтримку в розмірі 100 тисяч гривень, а також Business Expo – експо-виставка ключових підприємств регіону та країни.
Нагадаємо, що головними організаторами події є: Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада. Також співорганізатором економічного форуму Львівщини стали самі підприємці - West Ukrainian Business Club.
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять, у приміщенні та текст «yoth INTERNATIONAL ECONOMIC FORUM TOMY»На зображенні може бути: 2 людини, військова форма та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенніНа зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 657 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua