Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 1 особа, sitting та у приміщенні
Під керівництвом голови Самбірської районної державної адміністрації Івана Ільчишина 19 квітня 2021 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
У ході наради розглянуто низку важливих питань, зокрема: стан реалізації інфраструктурних проектів за бюджетні кошти, стан проведення проведення вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та роботу навчальних закладів Самбірщини в умовах карантину.
Окрім того, обговорено проблему самовільного спалення сухостою на Самбірщині та наголошено на вжитті попереджувальних заходів щодо забезпечення протидії масовим пожежам в природних системах району.
Щодо виконання дохідної частини доповіла заступник начальника управління, начальник відділу бюджету, доходів та фінансово-господарського забезпечення Наталія Гошман. Так, з її слів, виконання дохідної частини районного бюджету станом на 16 квітня 2021 року становить 37.4% до плану на чотири місяці.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua