Самбірська

районна державна адміністрація

May be an image of 1 особа, стоїть, sitting та у приміщенні

Під час сьогоднішньої наради голови Самбірської райдержадміністрації Івана Ільчишина з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади підсумовано роботу за минулий тиждень.

В ході наради було обговорено низку важливих питань. Проведено аналіз надходжень до місцевого бюджету району, проаналізовано епідемічну ситуацію в районі за вихідні дні, визначено напрямки роботи.

Під час наради йшлось про  розчищення доріг місцевого та державного значення від снігу. Обговорено питання забезпечення технікою, сольовою сумішшю та паливо-мастильними матеріалами. За даними начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Тетяни Курман, станом на 22 лютого поточного року проблемною залишається дорога місцевого значення Велика Білина – Лука по якій обмежено проїзд, але до даних населених пунктів доїзд є з інших населених пунктів. Проблем з довозом жителів до населених пунктів немає. Усі автобуси вийшли зранку на свої маршрути.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua