Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Про запобігання виникнення пожеж в екосистемах та реагування на них, насамперед при виникненні пожеж на торфовищах обговорили на засіданні районної комісії з питань ТЕБ і НС, яку провів перший заступник голови Самбірської РДА, перший заступник голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Іван Ільчишин.

Провідний інспектор Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області капітан служби ЦЗ Мураль Михайло Мирославович інформував про кількість та причини виникнення пожеж на торфовищах.

Комісія прийняла рішення про заборону випалювання сухої рослинності та її залишків на землях різного призначення, особливо на сільськогосподарських угіддях і придорожніх смугах, що межують з лісовими насадженнями і торфовищами, в смугах відчуження автомобільних доріг, залізниць, магістральних газо-, нафто-, продуктопроводів.

Керівникам Самбірського районного відділу головного управління ДСНС України у Львівській області, СамбірськогоВП Головного управління Національної поліції у Львівській області доручено проводити спільні рейди із залученням місцевих засобів масової інформації, з метою встановлення фактів несанкціонованого випалювання сухостою, контролю за роботою міських, селищної та сільських рад у питаннях запобігання пожеж в екосистемах.

Керівники органів місцевого самоврядування повинні звернути увагу на неналежне утримання земель загального користування, що призвело до захаращення чагарниками та дикою рослинністю. З недопущенням горіння в подальшому проводити обкошування земель з покладами торфу та проводити комплекс заходів з недопущення торф’яних пожеж.

Директору ДП «Самбірський лісгосп» дано доручення розмістити на в’їздах у лісові масиви попереджувальні знаки та листівки щодо заборони засмічення місць відпочинку та заборони розведення вогню.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua