Самбірська

районна державна адміністрація

Спецпогашення маркованого конверта з оригінальною маркою відбудеться 1 листопада під час проекту «Історія сили. Музичний літопис ЗУНР» у Львівському національному академічному театрі імені опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Погашення приурочили до відзначення сторіччя створення Західноукраїнської Республіки.

«Один конверт буде присвячений військовому льотчику УГА Петру Франку, другий – Василеві Беню, який був ад’ютантом  Симона Петлюри та директор єдиної в Польщі державної української школи ім. Маркіяна Шашкевича. Ідея такого проекту в тому, щоб поширювати знання не лише про головнокомандувачів чи президентів, а й про інших видатних українців, без яких не відбулося би української держави», - розповів почесний голова Всеукраїнського Товариства політичних в'язнів і репресованих Петро Франко.

Окрім того, ще один конверт присвятять одному з основних організаторів Листопадового чину у Львові Петру Бубелі.

«Події, що відбувалися тоді потребують ретельного трактування, адже багато хто думає, що Автро-Угорська імперія розпалась і наші хлопці позаймали владні крісла. На жаль, так не було. Наприклад, Петро Бубела зробив велику роботу, домовляючись із військовими, аби не допустити кровопролиття. Це надзвичайні заслуги цієї людини, і про них варто говорити», - зазначив Петро Франко.

Ще один маркований конверт мають намір присвятити Митриполиту Андрею Шептицькому, з нагоди дестиріччя встановлення меморіальної таблиці на вулиці Митрополита Андрея.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 38 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua