Самбірська

районна державна адміністрація

08 серпня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Герман провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

«Питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих сьогодні є одним із вагомих напрямків роботи на місцевому рівні», – наголосив Петро Герман.
Заслухано суб’єктів господарської діяльності, які, за даними звітності Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області за липень 2018 року, відобразили нараховану заробітну плату найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімуму та на рівні 4000 грн., проаналізовано причини такого нарахування заробітної плати по кожному працівнику.
У ході засідання з роботодавцями проведено превентивно-роз’яснювальну роботу, щодо детінізації заробітної плати, податків, зборів, інших обов’язкових платежів. Серед підприємців розповсюджено інформаційні листівки щодо переваг задекларованої праці.
Підприємців ознайомлено з умовами пілотного проекту «Рука допомоги», який реалізується Кабінетом Міністрів України спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку у Львівській області, відповідно до постанови від 2 грудня 2015 р. № 1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».
Куб’як Надія Костянтинівна – начальник відділу контрольно-перевірочної роботи №4 управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області наголосила на перевагах офіційного працевлаштування та розповіла про можливість реєстрації на веб – порталі Пенсійного фонду України.
За результатами засідання вирішено продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у сфері виплати заробітної плати серед суб’єктів господарювання району.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 297 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua