Самбірська

районна державна адміністрація

01.jpg

За I півріччя 2018 р. в Україні встановлено майже 270 МВт потужностей, які генерують електроенергію з відновлюваних джерел енергії за «зеленим» тарифом. Це у понад 2 рази більше, ніж у I півріччі 2017 р. (127 МВт), та перевищує обсяг потужностей, встановлених за весь 2017 рік (257 МВт).

 

 

 

 

1.jpgБільша частина нових об’єктів – це сонячні електростанції загальною потужністю 206 МВт.

Друге місце за обсягом об’єктів, встановлених у I півріччі ц.р., займають вітроелектростанції загальною потужністю 50 МВт.

Крім цього, за півроку встановлено 7 МВт потужностей, що виробляють електроенергію з біогазу,  5 МВт – електрогенерації з біомаси, а також ще 1 МВт малих ГЕС.

Загалом, з початку 2015 р.  по кінець ІІ кварталу 2018 р. введено в експлуатацію 677 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики, у встановлення яких інвестовано понад 650 млн євро. Зокрема, за «зеленим» тарифом введено:

  • у 2015 р. – 30 МВт;
  • у 2016 р. – 121 МВт;
  • у 2017 р. – 257 МВт;
  • у І півріччі 2018 р. – 269 МВт.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 534 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua