Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

22 травня 2018 року, під головуванням заступника голови Самбірської районної державної адміністрації Лесі Ленартович, відбулось засідання «круглого столу» щодо впровадження нового Порядку призначення субсидій, який вступив в дію з 1 травня 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 р. № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022».

На «круглому столі» були присутні представники управління соціального захисту населення, уповноважені особи місцевих органів самоврядування та представник преси. 

Начальник управління О. Добрянська наголосила, що з травня 2018 р. при призначенні субсидій будуть враховуватися доходи не тільки зареєстрованих у домогосподарстві осіб, але і членів їхніх сімей (чоловік/дружина, неповнолітні діти), які зареєстровані за іншими адресами, перерахувала категорії громадян, які з травня 2018 року втрачають право на призначення субсидії та рекомендувала отримувачам субсидій, для визначення права на призначення житлової субсидії на наступний період, звертатись до управління або до уповноваженої особи місцевої ради. Присутніх представників органів місцевого самоврядування було ознайомлено із переліком осіб, які отримували субсидію у попередньому періоді на підставі рішення комісії та запропоновано подати новий пакет документів для одержання субсидії.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 115 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua