Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 23 травня, на Личакові відбулась церемонія відкриття пам’ятного знаку "Меморіал пам’яті словенських воїнів 1914-1918".

Участь у відкритті взяла Міністр оборони Республіки Словенія Андреї Катіч та  заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко, голова Львівської обласної державної адміністрайції Олег Синютка.

"Століття - це час, коли свідчення про предків, які полягли у далекій Галичині, ще живуть у розповідях наших батьків та дідів. Століття - це  той час, коли спогад про події є досі болючим, адже йдеться про величезну втрату нашого народного потенціалу. Це вже неможливо повернути. Проте, 100 років - це вже достатньо довгий період, коли біль, який неможливо стерти, можна огорнути повагою та відповідальністю нашого покоління. Безсумнівно, в житті є дуже важливо те, скільки добра робимо для інших. Розбрат, непорозуміння, конфлікти, ворожі виступи і бажання влади над слабшими - в минулому і дотепер - спричинили багато зла як для окремих людей, так і для народів в цілому. Толерантність до інших, взаємна повага - складають ядро людяності, що є передумовою майбутнього без війн, майбутнього, в якому володарюватиме мир", - наголосила Андрея Катіч.

Усі присутні спільно хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

"Сьогодні ми вшановуємо жертв, воїнів, які полягли 100 років тому. Але думки наші не лише в історії 100-річної давнини, наші думки і в сьогоденні. Як і тоді, сьогодні, українці і словенці по одну лінію, по одну сторону. Але 100 років тому українські та словенські воїни воювали в армії, яка мала назву чужої країни. Сьогодні українці воюють не лише за нашу територію, але за ті цінності, що об’єднують і українців, і словенців, і усіх європейців. Сьогодні українці захищають не лише нашу державу, нашу землю, сьогодні українці захищають всю Європу і наші спільні європейські цінності, - зазначив Олег Синютка. - Сьогоднішня подія – це знак нашої єдності. Це знак того, що у нас була довга і спільна історія. Але це також символ того, що і сьогодні, і завтра ми будемо разом. Наша спільна пам'ять та історія, життєві цінності - вестимуть нас уперед".

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 91 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua