Самбірська

районна державна адміністрація

  22 травня 2018 року голова Самбірської райдержадміністрації М. Фрей провів нараду з головними лікарями установ району. Обговорено стан реалізації урядової програми «Доступні ліки» та проаналізовано стан реалізації приписної кампанії на Самбірщині. Особливу увагу приділено питанню вибору сімейного лікаря та підписання з ним декларації. «Кампанія з вибору лікаря – це можливість зробити перший крок до впровадження змін у системі охорони здоров’я», – зазначив очільник району та наголосив на своєчасному укладанні угод із пацієнтами.

 

У ході спілкування із медиками громад було виявлено низку проблемних питань, зокрема : кадрова нестача, підключення медичних закладів до системи «E-health»,

комп’ютеризація медзакладів та закупівля необхідної техніки, недостатня кількість медичних припаратів у аптеках тощо. Задля вирішення проблемних питань голова адміністрації видав відповідні доручення.

Нагадаємо, лікар первинної медичної допомоги – це фахівець, який має всю інформацію про ваше здоров'я. Завдяки цьому він бачить взаємозв'язок і може визначити, на якій стадії потрібне втручання профільного фахівця. Інформація про стан здоров'я пацієнта буде міститися в електронній системі охорони здоров'я. Навіть коли пацієнт перейде до іншого лікаря, вся інформація буде доступна. Головний обов'язок лікаря первинної медичної допомоги – вчасно попередити або виявити захворювання на ранній стадії.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 85 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua