Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 22 травня, відбулось засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми при обласній державній адміністрації.

Учасники закцентували увагу на підготовці до Всеукраїнського селектору, на якому порушать питання взаємодії суб’єктів з протидії торгівлі людьми, напрацювання плану заходів до відзначення відповідних дат з протидії та алгоритми дій при виявленні дитячого жебрацтва.

«Координація дій між усіма ланками дуже важлива, тож усі суб’єкти взаємодії мусять розуміти, що успіх справи залежить від кожного. Для прикладу із громадськими організація у нас склалась результативна співпраця. До цієї роботи необхідно ще більшою мірою залучати освітян, представників правоохоронних органів та центрів для дітей, сім`ї та молоді», - зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

В межах засідання також порушили питання навчання фахівців відповідних структур  щодо того, як реагувати на випадки дитячого жебрацтва та як при цьому діяти.

Окремо учасники зупинились на питаннях ризиків працевлаштування за кордоном, а також обізнаності мешканців Львівщини із проблемою торгівлі людьми. 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 56 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua