
Сьогодні, 10 квітня 2018 року, відбулось відкриття та освячення народного дому в с. Вільшаник (Вільшаницька ОТГ). Урочиста подія зібрала представників громадськості та органів влади, зокрема на відкриття завітали народний депутат України Ярослав Дубневич, депутат Львівської обласної ради Олег Домчак, голова Самбірської райдержадміністрації Микола Фрей, голова районної ради Віталій Кімак.
Опісля відбувся святковий концерт за участі народних аматорських колективів району.
Оновлене просторе приміщення дозволить усім охочим відвідувати гуртки, влаштовувати мистецькі заходи та організовувати наради.
ДОВІДКОВО




