
6 серпня 2017 року народний ансамбль лемківської пісні «Юш мелем» НД с. Нагірне, керівник Любов Тепла, взяв участь у VI Всесвітніх бойківських фестинах «З чистих джерел» м. Турка.
Виступ колективу з новою оригінальною програмою відбувся на фестивалі вперше.