Самбірська

районна державна адміністрація

 

Ураховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки, Львівською обласною державною адміністрацією заплановано проведення урочистого заходу "День підприємця – 2017".

З метою відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснили вагомий внесок у підтримку та розвиток підприємництва Львівської області, оголошується конкурс на визначення переможців в номінаціях: "Краще мале підприємство Львівщини", "Краща жінка - підприємець Львівщини" та "Кращий молодий підприємець Львівщини".

Громадським організаціям та асоціативним підприємницьким структурам просимо надавати кандидатів в номінаціях, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, послуг, виробництва за відповідними формами,які наведені нижче.

Форма 1
Форма 2
Форма 3

Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі можна отримати за телефонами: (032) 299-92-279, (032) 261-26-65.

Пропозиції щодо учасників приймаються до 10 серпня на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 425.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 74 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua