Самбірська

районна державна адміністрація

За народною традицією, свято першого снопа, вчора розпочато жнива у ФГ Кільгана І. С. у селі Велика Білина на Самбірщині.

Свято першого снопа – обряд, в основі якого лежить народна традиція зажинків. За народними уявленнями обрядові дії, пісні могли забезпечити добре збереження врожаю.

На свято завітали голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко, голова Самбірської районної державної адміністрації Микола Фрей, заступник голови районної ради Андрій Бобак, керівники агроформувань та підприємств сільськогосподарського виробництва Львівської області.

«Наша земля є благодатна. Цю землю треба не тільки шанувати, а й любити і цінувати. Ми яко пращури й правнуки, тих хто, тих хто виріс власне з хліборобів і хто свої коріння має від хліба обов’язково маємо передати тим, хто піде після нас", -  Землю треба не тільки шанувати, а треба любити і цінувати, зазначив у своєму виступі голова Львівської облдержадміністрації О. Синютка.

Всіх присутніх ознайомили з новітніми технологіями вирощування зернових культур, роботою сучасної грунтообробної та зернозбиральної техніки.

Початок жнив благословив молитвою о. Ярослав та окропив жнива свяченою водою.

По завершенню, гостей свята вітали народними піснями аматорські колективи району.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 112 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua