Самбірська

районна державна адміністрація

На сьогоднішній нараді із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади під керівництвом заступника голови Самбірської райдержадміністрації Р. Біндаса було підведено підсумки минулого тижня і обговорено плани на наступний.


«Станом на 16 червня виконання дохідної частини бюджету становить 96, 2%», - доповіла начальник фінансового управління О. П. Парпієва. Зазначивши, що основою успішного виконання бюджетів усіх рівнів є своєчасне і повне надходження доходів, яке забезпечується раціонально організованою системою їх стягнення.
Головний спеціаліст відділу культури Г. Ковалів повідомила присутніх про міжнародний фестиваль українсько-польської культури, що відбудеться 25 червня 2017 року у с. Лановичі Самбірського району. За її словами, завдяки фестивалю відбудеться обмін національними культурами між українцями і поляками, що дасть змогу вкотре продемонструвати і підтвердити, наскільки дружніми і шанобливими можуть бути відносини між двома сусідніми народами.

«У Центрі надання адміністративних послуг районної державної адміністрації адміністраторами сформовано та зареєстровано 140 справ про надання адміністративних послуг», - повідомила адміністратор ЦНАПу М. Кухар. Відділом у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області видано суб’єктам 17 документів.
Щодо виконання урядової програми «Доступні ліки» доповіла головний лікар КЗ Самбірського районного центу первинної медико-санітарної допомоги Телецька Світлана Михайлівна. Вкотре наголосивши, що для отримання ліків від серцево-судинних захворювань, діабету II типу та бронхіальної астми хворим слід звернутися до свого сімейного лікаря або дільничного терапевта, отримати правильно виписаний рецепт та завітати до аптеки з позначкою «Доступні ціни".

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 124 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua