Самбірська

районна державна адміністрація

 З нагоди Дня медичного працівника, що традиційно відзначають в Україні у третю неділю червня, медиків Самбірщини привітали із професійним святом.


За сумлінне виконання службових обов'язків і високий професіоналізм медичних працівників району нагородили почесними грамотами та подарунками.

Із словами подяки виступив голова Самбірської райдержадміністрації Микола Фрей. «У ваших руках щодня опиняються сотні людських життів, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя. Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя», - зазначив він.

Істинний лікар - це не той, хто пізнав і глибоко вивчив медицину, а той, хто усвідомлює свій обов'язок перед людьми. У великому і неоплатному боргу всі ми перед лікарями, низько схиляємо коліна перед їхньою мужністю, добротою та ніжністю, адже завдяки їм тримається і рухається світ.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 187 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua