Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу Про зміни до Порядку виплати компенсації середнього заробітку мобілізованим працівникамПостановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 року № 254 внесені зміни до постанови КМУ від 4 березня 2015 №105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації за 2014-2015 роки підприємствам, установам, сільськогосподарським виробничим кооперативам

незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичним особам - підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом».
Відповідно до вищезазначеної постанови для отримання компенсації з бюджету середнього заробітку підприємства, установи, організації, фермерські господарства, сільськогосподарські виробничі кооперативи незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичні особи-підприємці подають в управління соціального захисту населення звіти про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку працівникам за формою згідно з додатком 1 постанови КМУ від 4 березня 2014 року № 105 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України № 254 від 12.04.2017 р.), погоджені районним військовим комісаріатом або військовою частиною, що здійснювали призов працівників на військову службу (в частині підтвердження призову та проходження військової служби).
Дія цієї постанови поширюється на громадян України, які починаючи з:
- 18 березня 2014 р. були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;
- 8 лютого 2015 р. були прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану;
- 11 червня 2015 р. були призвані на строкову військову службу, а також призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом.
- 6 грудня 2015 р. були призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, в тому числі на працівників, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період і які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом і працювали на час призову у фермерських господарствах, сільськогосподарських виробничих кооперативах незалежно від підпорядкування і форми власності та у фізичних осіб – підприємців (Постановою КМ № 254 від 12.04.2017).
Звіти про фактичні витрати на виплату компенсації середнього заробітку працівникам необхідно подати в управління соціального захисту населення Самбірської районної державної адміністрації за кожен місяць окремо у двох примірниках.
Звітність щодо компенсації середнього заробітку працівникам подається до 10 липня 2017 року. За додатковою інформацією звертатись в кабінет №29а в управління соціального захисту населення райдержадміністрації, тел. 6-03-36.

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 875 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua