Самбірська

районна державна адміністрація

 

15 червня 2017 року у Самбірському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційно-консультативний семінар з питань працевлаштування шляхом участі в пілотному проекті, який реалізується на Львівщині відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 р №1154 “Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб”.

У заході взяли участь представники управління соціального захисту населення Самбірської районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення Самбірської міської ради, директор Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, члени малозабезпечених сімей, які ніде не працюють.

В ході семінару було окреслено основні напрями впровадження програми, яка передбачає додаткові преференції у сфері зайнятості для осіб, котрі знаходяться у стані бідності та наголошено, що експеримент передбачає не тільки працевлаштування як на постійній, так і тимчасовій основі, але й підтримку підприємницьких ініціатив громадян.

У випадку необхідності надаватиметься правова допомога громадянам із числа малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб при проходженні ними усіх етапів конкурсу та реєстрації підприємницької діяльності.

Також було детально окреслено механізм підтримки майбутніх бізнесменів, наголошено, що максимальний розмір фінансової допомоги, який може бути виділений учаснику проекту – 64 000 грн. При виникненні додаткових питань у присутніх надано контактні телефони організаторів семінару.

Захід проходив у діловій невимушеній атмосфері. Присутні не тільки обмінялися думками, поділилися враженнями, але й отримали чимало корисної та змістовної інформації.

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1022 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua