Комунальний заклад Самбірський районний Центр первинної медико –санітарної допомоги з 11 травня по 22 червня 2017 року за дорученням керівників районної ради та РДА здійснюватиме виїзд фахівців з мобільним діагностичним обладнанням у населені пункти Самбірського району.
Під час лікарських прийомів відбудуться безкоштовні планові медогляди жителів Самбірського району з метою профілактики, раннього виявлення та лікування захворювань. Громадяни зможуть пройти безкоштовне обстеження на апаратах УЗД та електрокардіографі. Для покращення рівня надання консультативної допомоги до проведення медоглядів залучені сімейний лікар, фтізіатр, кардіолог, невропатолог, хірург, гінеколог. Пацієнтам, при виявленні патології, будуть дані рекомендації та призначене лікування.
Орієнтовний графік виїзду:
- с. Михайлевичі - 11.05.2017р.;
- с. Стрілковичі – 15.05.2017р.;
- с. Чайковичі – 16.05.2017р.;
- с. Ралівка – 18.05.2017р.;
- с. Нагірне – 22.05.2017р.;
- с. Новосілки - Гостинні – 23.05.2017р.;
- с. Хлопчиці – 24.05.2017р.;
- с. Кульчиці – 25.05.2017р.;
- с. Сіде – 29.05.2017р.;
- с. Никловичі – 30.05.2017р.;
- с. Долобів – 31.05.2017р.;
- с. Воютичі – 01.06.2017р.;
- с. Ваньовичі – 05.06.2017р.;
- с. Підгайчики – 07.06.2017р.;
- с. Погірці – 08.06.2017р.;
- с. Сусолів – 12.06.2017р.;
- м. Рудки – 13.06.2017р.;
- с. Чуква – 14.06.2017р.;
- с. Блажів – 15.06.2017р.;
- с. Бабино – 19.06.2017р.;
- с. Вільшаник – 20.06.2017р.
Захід проводиться за сприяння народного депутата України Ярослава Дубневича.
Протягом періоду виїзних прийомів можливі зміни у графіку. Точнішу інформацію просимо запитувати у місцевих сімейних лікарів та фельдшерів.
Головний лікар Самбірського районного ЦПМСД Світлана Терлецька