11 травня 2017 року о 13.30 год. в с. Ваньовичі на базі Ваньовицької СЗШ І-ІІІ ст. відбулися заходи неформальної освіти: проведено семінар-навчання соціальним педагогом, практичним психологом Ваньовицької СЗШ І-ІІІ ст. Тетяною Пугою для учнів 9-11 класів на тему: «Репродуктивне здоров’я молоді».
Участь у даному заході взяли: начальник служби у справах дітей РДА – Любов Волошин, завідувач сектору з питань молоді та спорту РДА – Василь Лесько, юрисконсульт відділу соціальної роботи Самбірського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді – Оксана Павлішак, заступник директора районного територіального центру соціального обслуговування населення – Іван Лісний, лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку Самбірської дитячої поліклініки – Наталія Бобак та головний лікар Стрілковицької амбулаторії, лікар ЗПСМ – Мирон Дашинич . Також участь у даному заході взяли: директор школи, завуч з виховної роботи та вчителі Ваньовицької СЗШ І-ІІІ ст. віком до 35 років. Обговорено ряд важливих питань щодо розвитку репродуктивного здоров’я молоді, основні фактори, які впливають на репродуктивне здоров’я, ефективність молоді у даному питанні та важливість проблематики в цілому. При підведенні підсумків семінар-навчання молоддю та вчителями школи було висловлено побажання, що (при проведенні наступних заходів неформальної освіти), найбільш актуальними були б теми: «Роль батьківського виховання у встановленні молодої людини» та «Питання «залежності» молодого покоління».



