Самбірська

районна державна адміністрація

 Саме про це йшлось під час зустрічі голови Самбірської районної державної адміністрації Миколи Фрея з керівниками структурних підрозділів адміністрації, на яку також були запрошені начальник Самбірського районного відділу головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області О. М. Хім’як, начальник ТзОВ «Самбірське АТП-14608» І. М. Романяк, начальник Самбірського РЕМу В. Я Михайлів і представник міської ради - головний спеціаліст відділу з питань інформаційної політики та зв’язків з громадськістю І. Р. Пастушин.

У ході засідання присутні додатково узгодили порядок взаємодії та спільного реагування на виникнення конфліктних ситуацій. Окремо учасники наради розглянули питання забезпечення належного рівня публічної безпеки у районі під час участі населення у релігійних та світських заходах, що відбуватимуться у місцях масового перебування людей. Правоохоронці Самбірщини нестимуть службу в посиленому режимі задля охорони важливих об’єктів життєзабезпечення краю, а також підтримання правопорядку в місцях проведення велелюдних зібрань.

Разом з тим, керівництво Самбірського районного відділу головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області звертається до краян з проханням не втрачати пильність та невідкладно повідомляти силовиків про будь-які підозрілі транспортні засоби, предмети та осіб, що можуть потрапити у їх поле зору.

Означену інформацію громадяни можуть повідомити за номером телефону 102.

 Рятувальниками ДСНС був проведений ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування. Настоятелям церков наголошено на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання, виконання заходів безпеки при користуванні свічками та відкритим вогнем, використаним кадильним вугіллям та зберігання його залишків, наявність в будівлях вогнегасників, блискавкозахисту, знаків пожежної безпеки тощо.

 

   

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 43 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua