Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації інформує, що 12 квітня 2017 року в Самбірському районі працювала обласна постійна комісія управління фізичної культури та спорту ОДА з загального огляду за безпечною експлуатацією спортивних споруд та приміщень у весняно-літній період на 2017 рік у складі:

директора центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» при управлінні фізичної культури та спорту ОДА – Вадима Климовича, провідного професіонала – юристконсультанта управління фізичної культури та спорту ОДА – Зоряни Дубінської, начальника управління спортивних споруд обласного ФСТ «Динамо» - Андрія Баса, начальника навчально-спортивного відділу обласного ВФСТ «Колос» - Володимира Красіна та провідного фахівця з ураженням опорно-рухового апарату обласного центру «Інваспорт» - Андрія Поповича. У роботі комісії приймали також участь: завідувач сектору з питань молоді та спорту РДА - Василь Лесько, директор районної ДЮСШ «Сокіл» - Михайло Цимбрила та голова методоб’єднання вчителів фізкультури відділу освіти РДА - Володимир Руслабудов. Метою було перевірити готовність спортивних об’єктів Самбірського району до роботи у весняно-літній період 2017 року, провести технічне обстеження спортивного інвентарю та обладнання, встановлених на спортивних спорудах в частині його надійності і стійкості, надання своїх пропозицій щодо заходів з підготовки спортивних споруд. 

Обстежено: спортивний майданчик із синтетичним покриттям, розміром 42 х 22 м в м. Рудки, комплексний спортивний майданчик, спортивний зал та спортивну кімнату Рудківської СЗШ І-ІІІ ст. ім. Володимира Жеребного, спортивний майданчик із синтетичним покриттям, розміром 42 х 22 м в смт. Дубляни, який в найближчий період планується відкрити та спортивний майданчик із синтетичним покриттям, розміром 42 х 22 м в с. Бісковичі (планується заміна покриття). Також оглянуто місця можливого встановлення та облаштування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням в Самбірському районі у 2017 році на виконання обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки. Складено відповідні акти, про результати роботи комісії повідомимо згодом.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 173 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua