Самбірська

районна державна адміністрація

Звернення Президента щодо рішення Європарламенту про надання безвізового режиму для громадян УкраїниШановні співвітчизники!

Сьогодні ми схиляємося перед світлою пам’яттю мільйонів жертв нацизму, безневинно страчених у концентраційних таборах, вшановуємо тих, хто, витримавши неймовірні страждання, зумів вижити.

Жахливим злочином проти людства стало винищення гітлерівцями поневолених народів – масові розстріли на окупованих територіях, насильницьке вивезення до Рейху та планомірне вбивство дорослих і дітей на численних фабриках смерті. Серед них були й сотні тисяч наших земляків, закатованих тортурами і непосильною каторжною працею.

Вічна їм пам’ять.

Минуло понад сімдесят років відтоді, як закінчилося спустошливе воєнне протистояння – Друга світова війна. Наш святий обов’язок перед жертвами нЗвернення Президента з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських таборівацистських таборів і радянських гулагів, перед нинішнім та майбутніми поколіннями берегти мир, ніколи більше не допустити подібних катастроф та відродження тоталітаризму.

Низько вклоняюся мужнім людям, які силою духу й вірою у торжество справедливості перемогли саму смерть.

Щиро бажаю усім вам доброго здоров’я на довгі і щасливі роки та благополуччя.

Слава Україні!

                                                                                                                                                    Петро Порошенко

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 62 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua